Publicerad idag

3-rums lägenhet på 72m² i Tierp

Bondegatan 1A, 1B, 1C, 1D, 815 36 Tierp, Sweden

8 906 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

tierp, uppsala

Hyresrätt på Bondegatan 1 D i Tierp med 3 rum (72 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

72 m²

Pris

8 906 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

124 kr

Karta

Annonsen ligger på Bondegatan 1A, 1B, 1C, 1D, 815 36 Tierp, Sweden

Laddar karta