Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 63m² i Tierp

Bondegatan 7A, 7B, 7C, 7D, 815 36 Tierp, Sweden

7 241 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

tierp, uppsala

Hyresrätt på Bondegatan 7 C i Tierp med 2 rum (63 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

63 m²

Pris

7 241 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

115 kr

Karta

Annonsen ligger på Bondegatan 7A, 7B, 7C, 7D, 815 36 Tierp, Sweden

Laddar karta