Publicerad idag

5-rums lägenhet på 104m² i Helsingborg

Bryggaregatan 34, 252 27 Helsingborg, Sweden

15 831 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

söder, helsingborg, skåne

Hyresrätt på Bryggaregatan 34 i Helsingborg med 5 rum (104 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

5

Storlek

104 m²

Pris

15 831 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

152 kr

Karta

Annonsen ligger på Bryggaregatan 34, 252 27 Helsingborg, Sweden

Laddar karta