Publicerad idag

4-rums lägenhet på 92m² i Helsingborg

Frontgatan, 254 27 Helsingborg, Sweden

13 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Frontgatan, Helsingborg

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

92 m²

Pris

13 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

141 kr

Karta

Annonsen ligger på Frontgatan, 254 27 Helsingborg, Sweden

Laddar karta