Publicerad för 2 dagar sedan

4-rums lägenhet på 78m² i Solna

Scandic Järva Krog, Vallgatan 2, 170 66 Solna, Sweden

18 761 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

järva krog, solna, stockholm

Hyresrätt på Vallgatan 1F i Solna med 4 rum (78 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

78 m²

Pris

18 761 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

241 kr

Karta

Annonsen ligger på Scandic Järva Krog, Vallgatan 2, 170 66 Solna, Sweden

Laddar karta