Publicerad igår

3-rums lägenhet på 81m² i Solna

Infanterigatan, 171 59 Solna, Sweden

16 840 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Infanterigatan, Solna

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

81 m²

Pris

16 840 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

208 kr

Karta

Annonsen ligger på Infanterigatan, 171 59 Solna, Sweden

Laddar karta