Publicerad igår

4-rums lägenhet på 87m² i Solna

Vallgatan, 170 66 Solna, Sweden

20 504 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

järva krog, solna, stockholm

Hyresrätt på Åkerbruksvägen 16 i Solna med 4 rum (87 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

87 m²

Pris

20 504 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

236 kr

Karta

Annonsen ligger på Vallgatan, 170 66 Solna, Sweden

Laddar karta