Publicerad igår

1-rums lägenhet på 46m² i Stockholm

Roald Amundsengången, 164 35 Stockholm, Sweden

7 203 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

husby, stockholm

Hyresrätt på Bergengatan 9 i Stockholm med 1 rum (46 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

46 m²

Pris

7 203 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

157 kr

Karta

Annonsen ligger på Roald Amundsengången, 164 35 Stockholm, Sweden

Laddar karta