1-rums lägenhet på 20m² i Stockholm

Gulddragargränd, 162 50 Stockholm Municipality, Sweden

5 800 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Gulddragargränd, Vällingby

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

20 m²

Pris

5 800 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

290 kr

Karta

Annonsen ligger på Gulddragargränd, 162 50 Stockholm Municipality, Sweden

Laddar karta