Publicerad igår

2-rums lägenhet på 67m² i Stockholm

unnamed road, 164 35 Stockholm, Sweden

10 282 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

husby, stockholm

Hyresrätt på Nordkapsgatan 10 i Stockholm med 2 rum (67 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

67 m²

Pris

10 282 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

153 kr

Karta

Annonsen ligger på unnamed road, 164 35 Stockholm, Sweden

Laddar karta