1-rums lägenhet på 28m² i Stockholm

Björketorpsvägen, 168 42 Stockholm, Sweden

8 280 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Björketorpsvägen, Bromma

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

28 m²

Pris

8 280 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

296 kr

Karta

Annonsen ligger på Björketorpsvägen, 168 42 Stockholm, Sweden

Laddar karta