Listed today

3 rooms apartment of 83m² in Eskilstuna

Östra Åsgatan, 632 27 Eskilstuna, Sweden

11 285 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Östra Åsgatan 15 E, 3 rum och kök

Ljus och trivsam lägenhet med närhet till både centrala Eskilstuna samt Eskilstunas tågstation. Bostaden består av två rymliga sovrum, en balkong, ett stort vardsgsrum samt ett nyligen renoverat kök och badrum. Endast ett stenkast bort finns både matbutik samt skola. Flexibel inflytt.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

83 m²

Price

11 285 kr

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Balcony

Yes

Price per m²

136 kr

Map

The listing is located at Östra Åsgatan, 632 27 Eskilstuna, Sweden

Loading map