2 rooms apartment of 81m² in Karlstad

Geijersgatan, 652 22 Karlstad, Sweden

7 900 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-08-2026

Herrhagsgatan 24

Vi hyr ut en rymlig källarlägenhet som ligger belägen i den omtyckta och centrala stadsdelen Herrhagen. Lägenheten på 2 rum & kök har en tilltalande planlösning. Klinkers på golv med ljusa väggar. Badrummet är nyrenoverat. Lägenheten har ett stort kök med integrerad micro.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

81 m²

Price

7 900 kr

Rental period

Unlimited

Available from

01-08-2026

Price per m²

98 kr

Map

The listing is located at Geijersgatan, 652 22 Karlstad, Sweden

Loading map