1 room apartment of 41m² in Katrineholm

Bryggaregatan 6A, 641 45 Katrineholm, Sweden

4 415 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 16-07-2026

apartment for rent in Bryggaregatan 2 B, 641 45 KATRINEHOLM

Abonnemang bredband tecknas av dig som kund Bredband Telia Öppen fiber (höghastighetsfiber) Gemensam tvättstuga finns Nära till: Buss & tågstation Vatten (varm & kall) ingår Värme inkluderad i hyra

Property type

apartment

Rooms

1

Size

41 m²

Price

4 415 kr

Rental period

Unlimited

Available from

16-07-2026

Price per m²

108 kr

Map

The listing is located at Bryggaregatan 6A, 641 45 Katrineholm, Sweden

Loading map