2 rooms apartment of 52m² in Kungsbacka

Havtornsvägen, 434 41 Kungsbacka, Sweden

10 085 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 20-04-2026

apartment for rent at Kungsbacka

Välkommen till natursköna Tölö Gårdar. En avkopplande idyll med golfbana och ridanläggning runt hörnet, inte långt från centrala Kungsbacka. Området bjuder på vacker utsikt över det Halländska landskapen, som gjort för långa promenader och fri lek för barnen. Härlig lägenhet 2 trappor upp i huset. Parkeringsplats finns att hyra. Individuell avläsning av elektricitet som debiteras på hyresavin. Hyran avser 2026-års nivå.

Property type

apartment

Rooms

2

Size

52 m²

Price

10 085 kr

Rental period

Unlimited

Available from

20-04-2026

Rural

Yes

Parking

Yes

Price per m²

194 kr

Map

The listing is located at Havtornsvägen, 434 41 Kungsbacka, Sweden

Loading map