Listed 3 days ago

1 room apartment of 33m² in Kungsbacka

Parkgatan, 434 42 Kungsbacka, Sweden

8 105 kr / month

Rental period: Unlimited
Available from: 07-05-2026

apartment for rent at Kungsbacka

Förråd i lägenhet. Kombinerad tvättmaskin med torktumlare samt diskmaskin ingår i lägenheten. Inga garage-/parkeringsplatser finns att hyra genom fastighetsägaren. Parkeringsmöjlighet finns i garage nära fastigheten. Bilder och videos är från en 3 RoK. Standard och material är likvärdiga i samtliga lägenheter. Individuell mätning av el- och varmvattenförbrukning tillkommer.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

33 m²

Price

8 105 kr

Rental period

Unlimited

Available from

07-05-2026

Garage

Yes

Parking

Yes

Price per m²

246 kr

Map

The listing is located at Parkgatan, 434 42 Kungsbacka, Sweden

Loading map