Listed today
Boltziusvägen, 653 50 Karlstad, Sweden
12 847 kr / month
OM LÄGENHETEN Välkommen till en fyra som renoverades 2023 och håller hög standard. Lägenheten har klinker i hall och kök och ekparkett i resterande. Badrummet är helt kaklat och förberett för installation av egen tvättmaskin. Köket har rostfria vitvaror, diskmaskin och hel kyl samt fryst. HYRAN i hyran ingår värme och vatten. El, bredband och hemförsäkring tecknas separat av hyresgästen. Förråd finns. PARKERING För att teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida willhem.se/parkering. Välkomna med er ansökan!
OM LÄGENHETEN Välkommen till en fyra som renoverades 2023 och håller hög standard. Lägenheten har klinker i hall och kök och ekparkett i resterande. Badrummet är helt kaklat och förberett för installation av egen tvättmaskin. Köket har rostfria vitvaror, diskmaskin och hel kyl samt fryst. HYRAN i hyran ingår värme och vatten.
El, bredband och hemförsäkring tecknas separat av hyresgästen. Förråd finns. PARKERING För att teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida willhem.se/parkering. Välkomna med er ansökan!
Property type
apartment
Rooms
4
Size
90 m²
Price
12 847 kr
Rental period
Unlimited
Available from
11-05-2026
Parking
Yes
Price per m²
143 kr
The listing is located at Boltziusvägen, 653 50 Karlstad, Sweden
Loading map