Listed today
Styrmansgatan 35, 652 28 Karlstad, Sweden
10 445 kr / month
OM LÄGENHETEN Välkommen till en trea med klinker i hall och genomgående ekparkett. Badrummet är helt kaklat och köket har rostfria vitvaror samt diskmaskin. Lägenheten erbjuder en härlig balkong. HYRAN I hyran ingår värme och vatten. El, bredband och hemförsäkring tecknas separat av hyresgästen. Förråd finns. PARKERING För att teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida willhem.se/parkering. Välkomna med er ansökan!
OM LÄGENHETEN Välkommen till en trea med klinker i hall och genomgående ekparkett. Badrummet är helt kaklat och köket har rostfria vitvaror samt diskmaskin. Lägenheten erbjuder en härlig balkong. HYRAN I hyran ingår värme och vatten. El, bredband och hemförsäkring tecknas separat av hyresgästen.
Förråd finns. PARKERING För att teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida willhem.se/parkering. Välkomna med er ansökan!
Property type
apartment
Rooms
3
Size
69 m²
Price
10 445 kr
Rental period
Unlimited
Available from
11-05-2026
Balcony
Yes
Parking
Yes
Price per m²
151 kr
The listing is located at Styrmansgatan 35, 652 28 Karlstad, Sweden
Loading map