Adelsgatan, 621 56 Visby, Sweden
12 990 kr / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
65 m²
Price
12 990 kr
Rental period
Unlimited
Available from
10-08-2026
Price per m²
200 kr
The listing is located at Adelsgatan, 621 56 Visby, Sweden
Loading map