Listed 3 days ago
Visby, Gotland, Sweden
6 000 kr / month
ht26 – vt27 på klinten, innanför visby ringmur, cirka 8 minuter från universitetet. 2 stycken möblerade rum (ca 14 kvm) 1 sängplats i gårdshus på övre plan. i boendet ingår tillgång till delat vardagsrum, badrum med dusch och toalett samt ett välutrustat kök med spis, diskmaskin, mikrovågsugn . på nedre plan. tvättmaskin finns och tillgång till trädgård ingår. wi-fi ingår. hyra: 6 000 kr/månad per rum. senast uppdaterad:
ht26 – vt27 på klinten, innanför visby ringmur, cirka 8 minuter från universitetet. 2 stycken möblerade rum (ca 14 kvm) 1 sängplats i gårdshus på övre plan. i boendet ingår tillgång till delat vardagsrum, badrum med dusch och toalett samt ett välutrustat kök med spis, diskmaskin, mikrovågsugn .
på nedre plan. tvättmaskin finns och tillgång till trädgård ingår. wi-fi ingår. hyra: 6 000 kr/månad per rum. senast uppdaterad:
Property type
apartment
Rooms
3
Size
40 m²
Price
6 000 kr
Price per m²
150 kr
The listing is located at Visby, Gotland, Sweden
Loading map