2-rums lägenhet på 59m² i Kumla

Vattugatan, 692 30 Kumla, Sweden

6 342 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

Vattugatan 11 A

I hyran ingår tv, värme och vatten. Planlösning saknas. Hiss finns i fastigheten Vattugatan 7-11 är beläget i Kumla och i omedelbar närhet till Kumla centrum. Kvarteret byggdes 1967 och har övervägande något mindre lägenheter. Alla hyresgäster har tillgång till en trevlig utemiljö direkt i anslutning till bostäderna.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

59 m²

Pris

6 342 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Hiss

Ja

Pris per m²

107 kr

Karta

Annonsen ligger på Vattugatan, 692 30 Kumla, Sweden

Laddar karta