3-rums hus på 81m² i Göteborg

Guldringen 30, 426 51 Gothenburg, Sweden

17 480 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

Västra Frölunda - 3rok - 12mån - 17.480kr/mån

En stor trea uthyres möblerad på populära Guldringen Lägenheten är en stor trea på 81 kvadrat och hyrs ut fullt möblerad. Den ligger på andra våningen och loftgångarna skapar radhuskänsla. Till lägenheten hör två stora balkonger, vilket ger både morgon- respektive eftermiddagssol. Alla boende i fastigheten har fri tillgång till en gym-lokal och bastu! Med flera busslinjer tar man sig till områden så som Kungsten, Tångudden och Fiskebäck. Med endast fem minuters bussresa når man...

Bostadstyp

hus

Rum

3

Storlek

81 m²

Pris

17 480 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Möblerad

Ja

Balkong

Ja

Pris per m²

216 kr

Karta

Annonsen ligger på Guldringen 30, 426 51 Gothenburg, Sweden

Laddar karta