Publicerad idag

3-rums lägenhet på 71m² i Växjö

Armborstvägen, 352 26 Växjö, Sweden

9 569 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

väster, växjö, kronoberg

Hyresrätt på Armborstvägen 12 B i Växjö med 3 rum (71 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

71 m²

Pris

9 569 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

135 kr

Karta

Annonsen ligger på Armborstvägen, 352 26 Växjö, Sweden

Laddar karta