Köpmangatan, 641 46 Katrineholm, Sweden
7 252 kr / månad
Ljus och charmig 2 rok på Söder – lugnt och trivsamt läge Välkommen till denna ljusa och charmiga lägenhet om två rum och kök! På kvarteret Repslagaren 15 har vi nu en mysig bostad ledig i en mindre fastighet på Söder. Här bor du i ett lugnt och trevligt område med en hemtrevlig känsla. Lägenheten är ljus och erbjuder flera bekvämligheter, såsom tvättmaskin, diskmaskin och ett nyrenoverat badrum. Du har gångavstånd till olika idrottsområden och skolor samt cirka 10–15 minuters promenad till centrum. Ett perfekt boende för dig som söker ett trivsamt hem med närhet till det mesta.
Ljus och charmig 2 rok på Söder – lugnt och trivsamt läge Välkommen till denna ljusa och charmiga lägenhet om två rum och kök! På kvarteret Repslagaren 15 har vi nu en mysig bostad ledig i en mindre fastighet på Söder. Här bor du i ett lugnt och trevligt område med en hemtrevlig känsla. Lägenheten är ljus och erbjuder flera bekvämligheter, såsom tvättmaskin, diskmaskin och ett nyrenoverat badrum.
Du har gångavstånd till olika idrottsområden och skolor samt cirka 10–15 minuters promenad till centrum. Ett perfekt boende för dig som söker ett trivsamt hem med närhet till det mesta.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
2
Storlek
55 m²
Pris
7 252 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Pris per m²
132 kr
Annonsen ligger på Köpmangatan, 641 46 Katrineholm, Sweden
Laddar karta