Publicerad för 2 dagar sedan

1-rums lägenhet på 35m² i Kungsängen

Ringvägen 11, 196 30 Kungsängen, Sweden

8 413 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

upplandsbro, kungsängen, stockholm

Hyresrätt på Ringvägen 11 i Upplands-Bro med 1 rum (35 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

35 m²

Pris

8 413 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

240 kr

Karta

Annonsen ligger på Ringvägen 11, 196 30 Kungsängen, Sweden

Laddar karta