Publicerad idag

3-rums lägenhet på 135m² i Ulricehamn

Storgatan 20, 523 30 Ulricehamn, Sweden

12 825 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

ulricehamn, västra götaland

Hyresrätt på Bogesundsgatan 21D i Ulricehamn med 3 rum (135 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

135 m²

Pris

12 825 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

95 kr

Karta

Annonsen ligger på Storgatan 20, 523 30 Ulricehamn, Sweden

Laddar karta