Publicerad idag
Östra Hamngatan 3D, 371 83 Karlskrona, Sweden
5 468 kr / månad
Hyresrätt på Östra Hamngatan 3D i Karlskrona med 1 rum (37 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Hyresrätt på Östra Hamngatan 3D i Karlskrona med 1 rum (37 m²).
Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
1
Storlek
37 m²
Pris
5 468 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Pris per m²
148 kr
Annonsen ligger på Östra Hamngatan 3D, 371 83 Karlskrona, Sweden
Laddar karta