5-rums lägenhet på 130m² i Alstad

Landsvägen, Alstad, Sweden

12 535 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

trelleborg, alstad, skåne

Hyresrätt på Landsvägen 1457 i Trelleborg med 5 rum (130 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

5

Storlek

130 m²

Pris

12 535 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

96 kr

Karta

Annonsen ligger på Landsvägen, Alstad, Sweden

Laddar karta