Publicerad för 4 dagar sedan

4-rums lägenhet på 95m² i Fållan

Trångsundsvägen, 142 60 Fållan, Sweden

20 633 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

trångsund, huddinge, stockholm

Hyresrätt på Trångsundsvägen 4C i Huddinge med 4 rum (95 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

95 m²

Pris

20 633 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

217 kr

Karta

Annonsen ligger på Trångsundsvägen, 142 60 Fållan, Sweden

Laddar karta