Publicerad idag

1-rums lägenhet på 30m² i Borås

Söderkullagatan 53, 507 63 Borås, Sweden

4 317 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

trandared, borås, västra götaland

Hyresrätt på Söderkullagatan 53 i Borås med 1 rum (30 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

30 m²

Pris

4 317 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

144 kr

Karta

Annonsen ligger på Söderkullagatan 53, 507 63 Borås, Sweden

Laddar karta