Publicerad idag

2-rums lägenhet på 62m² i Tierp

Mattiasgatan 10C, 815 36 Tierp, Sweden

6 918 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

tierp, uppsala

Hyresrätt på Mattiasgatan 10 C i Tierp med 2 rum (62 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

62 m²

Pris

6 918 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

112 kr

Karta

Annonsen ligger på Mattiasgatan 10C, 815 36 Tierp, Sweden

Laddar karta