Publicerad för 3 dagar sedan

2-rums lägenhet på 63m² i Tierp

Bondegatan 13A, 13B, 13C, 13D, 815 36 Tierp, Sweden

7 089 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

tierp, uppsala

Hyresrätt på Bondegatan 13 D i Tierp med 2 rum (63 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

63 m²

Pris

7 089 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

113 kr

Karta

Annonsen ligger på Bondegatan 13A, 13B, 13C, 13D, 815 36 Tierp, Sweden

Laddar karta