Publicerad idag

2-rums lägenhet på 51m² i Tibro

Marsgatan 7, 543 30 Tibro, Sweden

4 765 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

tibro, västra götaland

Hyresrätt på Januarigatan 7 A i Tibro med 2 rum (51 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

51 m²

Pris

4 765 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

93 kr

Karta

Annonsen ligger på Marsgatan 7, 543 30 Tibro, Sweden

Laddar karta