Publicerad idag
Ringvägen, 920 64 Tärnaby, Sweden
5 130 kr / månad
Hyresrätt på Ringvägen 13 C i Tärnaby med 2 rum (44 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Hyresrätt på Ringvägen 13 C i Tärnaby med 2 rum (44 m²).
Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
2
Storlek
44 m²
Pris
5 130 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
Snarast möjligt
Pris per m²
117 kr
Annonsen ligger på Ringvägen, 920 64 Tärnaby, Sweden
Laddar karta