Publicerad idag

2-rums lägenhet på 72m² i Helsingborg

Wrangelsgatan 2, 254 39 Helsingborg, Sweden

11 422 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

tågaborg n, helsingborg, skåne

Hyresrätt på Wrangelsgatan 2 i Helsingborg med 2 rum (72 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

72 m²

Pris

11 422 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

159 kr

Karta

Annonsen ligger på Wrangelsgatan 2, 254 39 Helsingborg, Sweden

Laddar karta