Publicerad för 3 dagar sedan

3-rums lägenhet på 77m² i Strömsund

Strömsvägen, 833 31 Strömsund, Sweden

6 772 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

strömsund, jämtland

Hyresrätt på Strömsvägen 6 i Strömsund med 3 rum (77 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

77 m²

Pris

6 772 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

88 kr

Karta

Annonsen ligger på Strömsvägen, 833 31 Strömsund, Sweden

Laddar karta