Publicerad idag

1-rums lägenhet på 46m² i Mjölby

595 33, Sweden

5 142 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

Stjärngatan 10 A

Västra Lundby är ett mysigt område väster om centrum. Området består av både hyreshus, bostadsrätter och villor. Här har du nära till simhall, pizzeria och mataffär. Endast ett stenkast bort ligger Blåklintskolan för barn från förskoleklass upp till årskurs 6. Från Västra Lundby kan du enkelt promenera både till centrum och till resecentrum. Vi har cirka 70 garageplatser i området för våra hyresgäster att hyra.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

46 m²

Pris

5 142 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Garage

Ja

Pris per m²

112 kr

Karta

Annonsen ligger på 595 33, Sweden

Laddar karta