Stenkullavägen, 611 60 Nyköping, Sweden
7 845 kr / månad
Fint för familjer Lugnt läge för stora & små Stenkulla ligger i tätortens östra del och erbjuder ett bekvämt boende. I området finns förskola och grundskola och livsmedelsbutik, pizzeria och konditori. Det tar tio minuter att cykla till stan eller hamnen och motionsområdet Ekensberg angränsar i norr. Innergårdarna här är lekvänliga och trafiksäkra och många av våra hyresgäster är barnfamiljer, vilket inte är så svårt att förstå. Här erbjuds goda möjligheter till ett lugnt och tryggt liv för stora som små. Lägenheterna är från ett till fem rum och kök. Läs mer om Stenkulla
Fint för familjer Lugnt läge för stora & små Stenkulla ligger i tätortens östra del och erbjuder ett bekvämt boende. I området finns förskola och grundskola och livsmedelsbutik, pizzeria och konditori. Det tar tio minuter att cykla till stan eller hamnen och motionsområdet Ekensberg angränsar i norr.
Innergårdarna här är lekvänliga och trafiksäkra och många av våra hyresgäster är barnfamiljer, vilket inte är så svårt att förstå. Här erbjuds goda möjligheter till ett lugnt och tryggt liv för stora som små. Lägenheterna är från ett till fem rum och kök. Läs mer om Stenkulla
Bostadstyp
lägenhet
Rum
1
Storlek
66 m²
Pris
7 845 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
01-04-2026
På landet
Ja
Pris per m²
119 kr
Annonsen ligger på Stenkullavägen, 611 60 Nyköping, Sweden
Laddar karta