2 rum på 43m² i Stockholm

Broderivägen, 168 38 Stockholm, Sweden

7 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

Rum över sommaren

Hej! Jag hyr ut ett rum över sommaren i min 2:a. I rummet finns en enkelsäng och ett skrivbord. Det finns även stora garderober med gott om förvaringsmöjligheter. Lägenheten har ett rymligt kök med köksbord samt gemensamt badrum med badkar. Närmaste tunnelbanestation ligger endast några minuters promenad bort, vilket gör det lätt att ta sig in till stan. Området är lugnt. Det är nära till skog och natur, vilket är en stor anledning till att jag valt att bo här själv. Hör av dig om det låter intressant!

Bostadstyp

rum

Rum

2

Storlek

43 m²

Pris

7 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

163 kr

Karta

Annonsen ligger på Broderivägen, 168 38 Stockholm, Sweden

Laddar karta