Publicerad för 2 dagar sedan

3-rums lägenhet på 81m² i Stockholm

Åsögatan 169, 116 32 Stockholm, Sweden

14 396 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

södermalm, stockholm

Hyresrätt på Åsögatan 169 i Stockholm med 3 rum (81 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

81 m²

Pris

14 396 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

178 kr

Karta

Annonsen ligger på Åsögatan 169, 116 32 Stockholm, Sweden

Laddar karta