Publicerad igår

1-rums lägenhet på 23m² i Stockholm

Magnus Ladulåsgatan 32D, 118 66 Stockholm, Sweden

5 972 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

södermalm, stockholm

Hyresrätt på Magnus Ladulåsgatan 32B i Stockholm med 1 rum (23 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

23 m²

Pris

5 972 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

260 kr

Karta

Annonsen ligger på Magnus Ladulåsgatan 32D, 118 66 Stockholm, Sweden

Laddar karta