3-rums lägenhet på 70m² i Eskilstuna

Stenkvistavägen, 632 29 Eskilstuna, Sweden

13 800 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

snopptorp, eskilstuna, södermanland

Hyresrätt på Stenkvistavägen 1 i Eskilstuna med 3 rum (70 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

70 m²

Pris

13 800 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

197 kr

Karta

Annonsen ligger på Stenkvistavägen, 632 29 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta