Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 43m² i Eskilstuna

Wallingatan, 632 30 Eskilstuna, Sweden

6 618 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

snopptorp, eskilstuna, södermanland

Hyresrätt på Wallingatan 26 B i Eskilstuna med 2 rum (43 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

43 m²

Pris

6 618 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

154 kr

Karta

Annonsen ligger på Wallingatan, 632 30 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta