Publicerad igår

2-rums lägenhet på 60m² i Eskilstuna

Sturegatan, 632 30 Eskilstuna, Sweden

6 856 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

snopptorp, eskilstuna, södermanland

Hyresrätt på Sturegatan 13 D i Eskilstuna med 2 rum (60 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

60 m²

Pris

6 856 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

114 kr

Karta

Annonsen ligger på Sturegatan, 632 30 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta