Publicerad för 2 dagar sedan

3-rums lägenhet på 74m² i Eskilstuna

Nyforsgatan, 632 26 Eskilstuna, Sweden

9 194 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

snopptorp, eskilstuna, södermanland

Hyresrätt på Nyforsgatan 39 A i Eskilstuna med 3 rum (74 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

74 m²

Pris

9 194 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

124 kr

Karta

Annonsen ligger på Nyforsgatan, 632 26 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta