Publicerad igår

3-rums lägenhet på 73m² i Eskilstuna

Mossvägen, 632 30 Eskilstuna, Sweden

9 144 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

snopptorp, eskilstuna, södermanland

Hyresrätt på Mossvägen 3 A i Eskilstuna med 3 rum (73 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

73 m²

Pris

9 144 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

125 kr

Karta

Annonsen ligger på Mossvägen, 632 30 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta