Publicerad idag

4-rums lägenhet på 116m² i Eskilstuna

Sturegatan, 632 30 Eskilstuna, Sweden

14 704 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

snopptorp, eskilstuna, södermanland

Hyresrätt på Sturegatan 20 E i Eskilstuna med 4 rum (116 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

116 m²

Pris

14 704 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

127 kr

Karta

Annonsen ligger på Sturegatan, 632 30 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta