Publicerad idag

1-rums lägenhet på 34m² i Malmö

Gyllenpalmsgatan, 211 30 Malmö, Sweden

7 224 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

slussen, malmö, skåne

Hyresrätt på Gyllenpalmsgatan 3 i Malmö med 1 rum (34 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

34 m²

Pris

7 224 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

212 kr

Karta

Annonsen ligger på Gyllenpalmsgatan, 211 30 Malmö, Sweden

Laddar karta