Publicerad för 5 dagar sedan

2-rums lägenhet på 66m² i Skurup

Bergsgatan, 274 34 Skurup, Sweden

7 047 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

skurup, skåne

Hyresrätt på BERGSGATAN 6 i SKURUP med 2 rum (66 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

66 m²

Pris

7 047 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

107 kr

Karta

Annonsen ligger på Bergsgatan, 274 34 Skurup, Sweden

Laddar karta