Publicerad igår

1-rums lägenhet på 31m² i Sundsvall

Fonus Begravningsbyrå, Medborgargatan 32, 856 30 Sundsvall, Sweden

3 638 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

skönsberg, sundsvall, västernorrland

Hyresrätt på Medborgargatan 32 i SUNDSVALL med 1 rum (31 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

31 m²

Pris

3 638 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

117 kr

Karta

Annonsen ligger på Fonus Begravningsbyrå, Medborgargatan 32, 856 30 Sundsvall, Sweden

Laddar karta